Загальні питання охорони праці
Охорона праці - система законодавчих актів і відповідних їм правових, соціально-економічних, технічних, гігієнічних і організаційних заходів, що забезпечують безпеку збереження здоров'я і працездатності людини в процесі праці [1].
Необхідність охорони праці навколишнього середовища в даний час є найбільш актуальним питанням, тому що зі зростанням виробництва збільшується забруднення навколишнього середовища, що несприятливо позначається на здоров’я людини викликаючи різного виду захворювання. Охорона ж праці дозволяє зберегти працездатність і здоров’я людини в процесі роботи.
З цієї причини в Україні був прийнятий Закон України “Про охорону праці” [1], що забезпечує високий рівень промисловості з безпечним процесом у відношенні до людини. Він регламентує багато параметрів промисловості, які можуть негативно впливати на організм людини. Також в Україні є загальна система державних стандартів, санітарних норм і правил, будівельних норм, які спрямовані створювати найбільш безпечні умови праці [1].
Фасування цементу у мішки відноситься до галузі промисловості, які представляють небезпеку для здоров’я людини та навколишнього середовища. Це виробництво пов’язане з роботою механізмів, що рухаються та запиленістю повітря робочої зони.
Цікаві статті з розділу
Аналіз виробничих відходів підприємств Луганської області
Все те, що проводиться, здобувається і споживається, рано чи пізно
перетворюється на відходи. Відходи, що все утворюються, ділять на відходи
виробництва і споживання, які можуть знаходитися ...
Екологічні проблеми Венеції
Венеція (Venezia) - місто в Північній Італії. Це морський курорт, центр міжнародного туризму світового значення, місце проведення міжнародних кінофестивалів, художніх виставок. Венеція - область у поб ...
Геоінформаційні системи як системи вивчення, аналізу та оцінки впливу екологічних факторів на навколишнє середовище
Розвиток сучасних технологій
передбачає комп`ютеризацію практично всіх систем аналізу та спостереження.
Новий вік технічного розвитку характеризується появою геоінформаційних ситем
(ГІС). Г ...