Структура КРСЗПР
Безпосереднє місце практики є Донецька комплексна лабораторія спостереження за забрудненням природного середовища та Донецька РЛА. Фізично вони знаходяться в одному приміщенні, та функціонують злито. Якщо відкинути структурні особливості, можна сказати, що до лабораторії входять такі відділи:
· Лабораторія з аналізу атмосферного повітря;
· Лабораторія з аналізу поверхневих вод;
· Лабораторія з аналізу бенз(а)пірену;
· Технічний відділ;
Відповідно до цього маємо штатний керівний склад лабораторії:
· начальник КЛСЗПР;
· начальник лабораторії з аналізу атмосферного повітря;
· начальник лабораторії з аналізу поверхневих вод;
· начальник лабораторії з аналізу бенз(а)пірену;
· начальник технічного відділу*;
*На момент проходження практики технічний відділ не був повністю сформований, та юридично ще не мав начальника, хоча фізично він був присутній та виконував свої обов’язки.
Загальний штатний склад лабораторії нараховує 13 працівників, не враховуючи побічні посади (водій, прибиральниця и т. п. ). Структура доволі проста, та використовує максимально ефективно свої людські ресурси. Біль наглядне зображення підрозділу зображене на схемі 1.
Схема 1. Організаційна структура лабораторії
Начальники КЛСЗПР, РЛА та технічного відділу мають свої кабінети, а в начальників лабораторій з аналізу атмосферного повітря та поверхневих вод такий кабінет зведений в одне приміщення під назвою «камеральна». Крім безпосередньо спеціалізованих технічних кімнат лабораторія обладнана додатковими кімнатами для загального користування. Це лабораторія стандартних зразків, комора (використовується для пакування зразків, що відправляються до необхідних інстанцій), вбиральня, склад (для зберігання лабораторного обладнання та устаткування) та комп’ютерна кімната, в якій у базу даних вводиться інформація про результати лабораторних досліджень та вимірювань. Також ця кімната обладнана високоточними вагами для зважування пилу з повітряних фільтрів та обладнанням, тому сумісно використовується працівниками лабораторії з аналізу атмосферного повітря.
Цікаві статті з розділу
Характеристика екологічної ситуації в місті Запоріжжя
Головною задачею курсового проекту є визначення основних факторів впливу на навколишнє середовище природних та техногенних чинників. Визначити основні фізико-географічні процеси, які розвиваються на т ...
Екологічна безпека мастильно-охолоджувальних рідин
Актуальність. Промисловість
спричиняє значний негативний вплив на довкілля, що характеризується викидом
небезпечних речовин, накопиченням як рідких так і твердих токсичних відходів. Необхідн ...
Аграрна фітомеліоративна зона урбанізованих районів
Фітомеліоративну роль в умовах великих міст і міських
агломерацій відіграють не лише зелені насадження, але й усі
сільськогосподарські землі, які в період вегетації продукують кисень,
зволо ...