Порядок організації та проведення екологічного інспектування у галузі використання, охорони і відтворення лісів
Рослини сільськогосподарського призначення, багаторічні та лісові насадження, дерева, чагарники. Рослинність закритого ґрунту, продукція рослинного походження, рослинність квіткової декоративного господарства мають велике значення для економіки Украйни.
Охорона цих об’єктів від хвороб, бур’янів є актуальним питанням, оскільки від цього залежить їх ріст і розвиток, урожайність, продуктивність і відтворення. А це – продукти харчування для людей; корми для тварин; сировина для харчової, лісо переробленої і фармацевтичної промисловості; джерело естетичного збагачення та виховання людей тощо.
Основними актами, якими регулюється і забезпечується охорона рослин сільськогосподарського та іншого призначення від хвороб, шкідників і бур’янів , є Закони України, зокрема « Про Захист рослин» ( 1), « Про карантин рослин» ( 2), «Угода про застосування санітарних та фіто санітарних заходів» ( Угода SPS COT) (3), « Міжнародна конвекція про узгодження умов проведення контролю вантажів на кордонах» ( 4) , « Про насіння та садивний матеріал» ( 5) . Основні положення цих документів наведені далі.
Питання захисту рослин сільськогосподарського та іншого призначення регулюється Законом України « Про захист рослин» (1). Цим законом передбачені заходи. Які необхідно здійснювати, щоб
Цікаві статті з розділу
Проблема знешкодження або часткової утилізації твердих побутових відходів
Відходи — залишки сировини, матеріалів,
напівфабрикатів, що утворилися при виробництві продукції або виконанні робіт і
вихідні споживчі властивості, що втратили повністю або частково; попутн ...
Еколого-економічна оцінка техногенних родовищ Кривбасу
У світі за останні декілька десятиліть видобуто більше корисних копалин, ніж за всю попередню історію. Людство, в пошуках нових джерел мінеральної сировини, почало освоювати шельфи і дно морів та океа ...
Екологічна характеристика населеного пункту Мізоч
Проблема захисту навколишнього середовища одна з найважливіших
задач сучасності. Викиди промислових підприємств, енергетичних систем і транспорту
в атмосферу, водойми і надра на сучасному ст ...